Dec 10, 2007, 4:16 am
* All times are CET
Alba Berlin - DKV Joventut Dec. 11 7:30 PM
Elan Chalon - Köln 99ers Dec. 11 8:30 PM
Spirou Charleroi - BC Hemofarm Stada Dec. 11 8:05 PM
Hanzevast Capitals - CSU Asesoft Dec. 11 7:30 PM SLUC Nancy - Khimki Dec. 11 8:00 PM
G. Canaria Grupo Dunas - ASCO Slask Wroclaw Dec. 11 9:00 PM
Asvel Basket - Ludwigsburg Dec. 11 8:30 PM
Pau-Orthez - Artland Dragons Dec. 11 8:30 PM
Strasbourg - Hapoel Jerusalem Dec. 11 8:30 PM Zadar - Unics Kazan Dec. 11 7:00 PM
EiffelTowers Den Bosch - PGE Turów Zgorzelec Dec. 11 8:00 PM
Turk Telekom - Siauliai Dec. 11 5:45 PM
Guildford Heat - KK Bosna Dec. 11 8:30 PM
Besiktas Cola Turka - BK Ventspils Dec. 11 6:00 PM
Ovarense Aerosoles - FMP Dec. 11 10:00 PM
Akasvayu Girona - Galatasaray Cafe Crown Dec. 11 8:45 PM
D. Bank Skyliners - Pamesa Valencia Dec. 11 8:00 PM
Azovmash Mariupol - Anwil Wloclawek Dec. 11 5:00 PM
Antwerp Giants - Benetton Fribourg Dec. 11 8:30 PM
Triumph Lyubertsy - KK Buducnost Dec. 11 5:00 PM
Swans Gmunden - Hapoel Galil Elyon Dec. 11 7:30 PM
Red Star - CEZ Nymburk Dec. 11 6:00 PM
Telindus Oostende - Panellinios GS Dec. 11 8:30 PM Beghelli Bologna - Dynamo Moscow Dec. 11 8:30 PM
Panionios On Telecoms - BC Kalev/Cramo Dec. 11 6:10 PM
Lukoil Academic - ASK Riga Dec. 11 5:00 PM
BC Kyiv - Benetton Tamoil Dec. 11 7:00 PM
Alba Berlin - DKV Joventut Dec. 11 7:30 PM
Elan Chalon - Köln 99ers Dec. 11 8:30 PM
Spirou Charleroi - BC Hemofarm Stada Dec. 11 8:05 PM
Hanzevast Capitals - CSU Asesoft Dec. 11 7:30 PM SLUC Nancy - Khimki Dec. 11 8:00 PM
G. Canaria Grupo Dunas - ASCO Slask Wroclaw Dec. 11 9:00 PM
Asvel Basket - Ludwigsburg Dec. 11 8:30 PM
Pau-Orthez - Artland Dragons Dec. 11 8:30 PM
Strasbourg - Hapoel Jerusalem Dec. 11 8:30 PM Zadar - Unics Kazan Dec. 11 7:00 PM
EiffelTowers Den Bosch - PGE Turów Zgorzelec Dec. 11 8:00 PM
Turk Telekom - Siauliai Dec. 11 5:45 PM
Guildford Heat - KK Bosna Dec. 11 8:30 PM
Besiktas Cola Turka - BK Ventspils Dec. 11 6:00 PM
Ovarense Aerosoles - FMP Dec. 11 10:00 PM
Akasvayu Girona - Galatasaray Cafe Crown Dec. 11 8:45 PM
D. Bank Skyliners - Pamesa Valencia Dec. 11 8:00 PM
Azovmash Mariupol - Anwil Wloclawek Dec. 11 5:00 PM
Antwerp Giants - Benetton Fribourg Dec. 11 8:30 PM
Triumph Lyubertsy - KK Buducnost Dec. 11 5:00 PM
Swans Gmunden - Hapoel Galil Elyon Dec. 11 7:30 PM
Red Star - CEZ Nymburk Dec. 11 6:00 PM
Telindus Oostende - Panellinios GS Dec. 11 8:30 PM Beghelli Bologna - Dynamo Moscow Dec. 11 8:30 PM
Panionios On Telecoms - BC Kalev/Cramo Dec. 11 6:10 PM
Lukoil Academic - ASK Riga Dec. 11 5:00 PM
BC Kyiv - Benetton Tamoil Dec. 11 7:00 PM